Все статьи из раздела Места проведения праздников | У Новий рік по-українськи разом з рестораном «Батьківська хата»! Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Места проведения праздников - вернуться в раздел

У Новий рік по-українськи разом з рестораном «Батьківська хата»!

у новий рік по-українськи разом з рестораном «батьківська хата»
У Новий рік по-українськи разом з рестораном «Батьківська хата»!

Не за горами новорічні свята. А це означає, що настав час визначитись із місцем відпочинку у ці чудові, сповнені магії, дні. Останніми роками, особливо серед молоді, набуває популярності етнотематика, продовжує зростати інтерес до елементів національного одягу, музичних етногуртів та фестивалів народної творчості. Недарма кажуть – «Те, про що забули сини, намагаються згадати онуки». Тож ресторан «Батьківська хата» запрошує осягнути унікальність наших українських традицій, зануритись у глибоку атмосферу справжнього українського затишку та відсвяткувати цей Новий рік у товаристві найдорожчих людей.
За бажанням відвідувачі «Батьківської хати» мають можливість замовити розробку сценарію новорічного святкування. А організатори дійства виконають будь-яку забаганку гостей – запросять зірку української естради, створять найкомфортніші умови з можливістю лишитися на ніч у комфортабельному готелі. Головною принадою ресторану вже традиційно вважаються ексклюзивні страви за старовинними рецептами української кухні, приготовані виключно з екологічно чистих інгредієнтів. Таку можливість забезпечує ресторанові власне сільськогосподарське виробництво, звідки спеціально для «Батьківської хати» доставляються найсвіжіші продукти.
В якості сюрпризу на гостей очікує святкова страва, приготована особисто бренд-шефом мережі еко-ресторанів «Батьківська хата» Михайлом Поплавським.
Ласкаво просимо!

«Батьківська хата» – 24 км
автобану Київ – Одеса,
контактний телефон:
+38 (067) 401-38-58
http://batkivskahata.com

еко-ресторан Батьківська хата
Город: киев, одесса
Телефон: +38 (067) 401-38-58 Михаил
Сайт: http://www.batkivskahata.com

17 декабря 2012 автор еко-ресторан Батьківська хата | комментариев (0) | просмотров (37)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019