Все статьи из раздела Свадьба | Скільки коштує тамада у Львові Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Свадьба - вернуться в раздел

Скільки коштує тамада у Львові

скільки коштує тамада у львові
Скільки коштує тамада у Львові

Цінова вартість послуг тамади у Львові сьогодні коливається від 150$ за тамаду-початківця (практично без досвіду роботи), ціна від 300-350$ за тамаду з практичним досвідом роботи 1-2 роки (зазвичай 1 весілля за 2-3 місяці), ціновий аспект від 450-600$ коштує хороший професійний тамада з 5-10 річним і більше досвідом роботи, і нарешті, ціна за артиста театру, або ж добре розкручену місцеву іміджеву зірку-тамаду від 700$ і більше.

Справжнє нашестя початківців ціною від 150 у.о. у Львові розпочалося у кінці 2011 року. Серед них і студенти, і випускники ВУЗів, і ті що в силу тих чи інших життєвих обставин, залишилися без основної роботи. У 2013 році, набувши перший початковий досвід, чимало з них перейшли у іншу – більш вищу цінову категорію – 350 у.о. Останнім часом ряди львівських тамадів поповнили і колишні музиканти, котрі працювали в складі музичних гуртів. Чимало львівських музичних колективів і раніше, як додаток до своїх основних послуг, за додаткову плату, пропонували тамадування. Але ведення у їх виконанні зводилось до кількох допотопних конкурсів під час танцювальних блоків і, в кращому випадку, співи під аккордеон разом з гостями за столами. З появою у технічному арсеналі музикантів міні-дисків та ноутбуків з’явилася можливість записувати кожне слово сказане тамадою у мікрофон на свій ноутбук, а отже, творчо не напружуючись, отримати повний сценарій весільного свята. Ось що я почув з вуст такого «новоспеченого» тамади: «…у музичному гурті нас працювало троє, інколи працювали до самого ранку, ціна за весілля складала 350 у.о на трьох. Зараз я працюю окремо, як тамада, і сам заробляю ті ж 350 доларів, працюючи до 12-тої, максимум до 1-шої години ночі».

Але слід зазначити, що наявність чужого весільного сценарію, далеко не гарантує успішне проведення весілля. Це як музичний шедевр у виконанні початківця і справжнього маестро – звучить абсолютно по різному. Адже не буває однакових весіль, як не буває і однакових гостей, до кожного з них потрібно знайти свій підхід, свій ключик. Вельми важливу роль у мистецтві тамади відіграє і абсолютне відчуття атмосфери свята, хороше почуття гумору і такту, і особистий шарм, і приємний голос, і вміло розставлені акценти у своїй промові, і навіть потрібні паузи у потрібному місці, і врешті врешт добре поставлена дикція, щоб усе сказане було зрозуміло кожному. Саме від таких, здавалося б маленьких нюансів, і залежить не тільки хід свята, а й пам'ять про нього.

Роботу тамади потрібно не просто любити, а жити нею, віддавати їй усю свою душу і серце, приїжджаєш з весілля абсолютно знесиленим, але водночас щасливим від чудово виконаної роботи, Бути хорошим тамадою не легко, це надважка праця, бути тамадою – це справжнє мистецтво ІМПРОВІЗАЦІЇ, яке підвладне професіоналу у якого за плечима добрий десяток років професійної роботи, сотня весіль, нестандартних ситуацій і форс-мажорних обставин.

Повертаючись до цінової політики на тамаду у Львові можна сказати, що можна знайти тамаду задешево і сердито, але, аж ніяк, дешево і якісно. Можна спокусити потенційного клієнта низькою ціною на свої послуги, при цьому знаючи наперед, що претензій не буде, адже тут спрацьовує принцип – як платять так і працюю. Тому чим менша ціна, тим нижча якість послуг. Зрештою, як каже один мій знайомий є дешева машина Запорожець, і є якісний автомобіль Мерседес.

тамада Львів Сергій Купрієнко 067-750-39-49 ISQ: 640222899 http://kuper9.io.ua

тамада львів сергій купрієнкотамада, Львів, Сергій Купрієнко
Город: жмеринка, владимир-волынский, ковель, луцк, нововолынск, житомир, мукачево, ужгород, ивано-франковск, броды, львов, николаев, трускавец, червоноград, ровно, бережаны, збараж, тернополь, черновцы
Телефон: 8(067)7503949 - Сергій Купрієнко, 8(063)8683756 - Влад Ярема, 8(096)6121832 - Юліанна, 8(067)2768875 - Юрій Бригінець, 8(067)7503949 - DJ Cooper, 8(063)8683756 - DJ WoldeMaer
Сайт: http://www.kuper9.io.ua

28 февраля 2013 автор тамада, Львів, Сергій Купрієнко | комментариев (0) | просмотров (36)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019