Все статьи из раздела Свадьба | Хто такий тамада? Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Свадьба - вернуться в раздел

Хто такий тамада?

хто такий тамада
Хто такий тамада?

ТАМАДА – НЕ СТАРОСТА!

Він не повинен бігати протягом всього весілля з «черговою» чаркою між гостями і кричати: «Вип’ємо за молодих!» Гостей на святі не потрібно насильно споювати. Хто прийшов з наміром перехилити зайву чарку – зробить це і без тамади. А хто цього не хоче – змушений буде себе силувати. Окрім цього, якщо тамада буде часто вживати разом з гостями – він ризикує не «дожити» до завершення весілля.

ТАМАДА – НЕ КЛОУН!

Досить часто можна почути думку про те, що тамада повинен смішити гостей. Це не зовсім так. Не думаю, що комусь буде цікаво протягом цілого свята слухати анекдоти чи гуморески, навіть дуже цікаві. Тамада повинен розважати гостей. Це означає органічно поєднувати привітання гостей, конкурсні програми за столом та на танцювальному майданчику з обрядовими елементами свята.

ТАМАДА - НЕ ЗІРКА!

Досить часто дехто з людей від культури, мистецтва чи КВНу «грішить» тамадуванням. Власне «грішить», бо швидко забуває, що він не на своєму сольному концерті і починає цілий вечір «затьмарювати» своєю зірковою особистістю справжніх винуватців свята. Свято перетворюється на виставу одного актора. Тамада повинен акцентувати увагу на винуватцях свята, підкреслювати їх позитивні риси і вдало маскувати дрібні недоліки. Він повинен викликати відчуття власної значимості у всіх гостей свята.

ТАМАДА - ШОУ-МЕН!

Органічно поєднуючи всі елементи свята, тамада повинен створити яскраве шоу з кожного свята. Так, власне шоу. Щоб воно запам’яталося на все життя. Бо власне для цього тамаду й запрошують на свято. Він попередньо складає сценарій свята, використовуючи всі побажання замовника. Погоджує погодинний план свята, та перелік запрошених артистів (якщо такі є), створює конферанс для кожного моменту свята. Отже, тамада – це сценарист, режисер та ведучий в одній особі.

ТАМАДА – РОЗПОРЯДНИК СВЯТА!

Через унікальність своєї ролі на святі, тамада змушений брати на себе функції розпорядника. Він узгоджує свою роботу з кухнею, з музикантами, запрошеними виконавцями, салютом і т. д. Він корегує програму свята відповідно до побажань замовника.

Але, яким би професіоналом не був тамада, свято в великій мірі залежить від винуватців та гостей. Якщо хтось «забув хороший настрій дома», не допоможе найгеніальніший тамада.

тамада Львів Сергій Купрієнко 067-750-39-49 ISQ: 640222899 http://kuper9.io.ua

тамада львів сергій купрієнкотамада, Львів, Сергій Купрієнко
Город: жмеринка, владимир-волынский, ковель, луцк, нововолынск, житомир, мукачево, ужгород, ивано-франковск, броды, львов, николаев, трускавец, червоноград, ровно, бережаны, збараж, тернополь, черновцы
Телефон: 8(067)7503949 - Сергій Купрієнко, 8(063)8683756 - Влад Ярема, 8(096)6121832 - Юліанна, 8(067)2768875 - Юрій Бригінець, 8(067)7503949 - DJ Cooper, 8(063)8683756 - DJ WoldeMaer
Сайт: http://www.kuper9.io.ua

28 февраля 2013 автор тамада, Львів, Сергій Купрієнко | комментариев (0) | просмотров (5)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019