Все статьи из раздела Event агентствам | При еко-ресторані «Батьківська хата» відкрилося нове кафе «Вареники» Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Event агентствам - вернуться в раздел

При еко-ресторані «Батьківська хата» відкрилося нове кафе «Вареники»

при еко-ресторані «батьківська хата» відкрилося нове кафе «вареники»
При еко-ресторані «Батьківська хата» відкрилося нове кафе «Вареники»

Сьогодні неможливо уявити український стіл без вареників. Ця надзвичайно смачна та поживна  страва  вже давно стала традиційною, національною. Саме тому Михайло Поплавський для прихильників та гурманів цієї популярної  української страви  відкрив мережу вареничних, яка нещодавно поповнилась новим закладом – при еко-ресторані «Батьківська хата» відкрилося нове кафе «Вареники»!

Різноманітне меню кафе «Вареники» задовольнить смаки навіть найвибагливіших гурманів - тут Вам запропонують понад 50 видів українських вареників! Окрім традиційних - з м`ясом, сиром або ягодами - є ще й з квасолею,  кропивою, капустою та чорносливом, начинкою з бичачих яєць, з солоним сиром та кропивою, і навіть… з ананасами! І якщо серед подорожуючих автобаном Київ-Одеса сімейний обід  у «Батьківській хаті» не всім по кишені, то смачно та вдосталь пообідати варениками може дозволити собі кожний! 

Наші кухарі всі начинки  готують тільки зі свіжих і натуральних продуктів,  які вирощуються, збираються і переробляються на власному екологічно чистому фермерському господарстві; з використанням домашньої чистої продукції власного приготування - твердих і м'яких сирів, овочів, фруктів, м'яса й птиці.

Крім цього, меню кафе «Вареники» включає в себе великий вибір стейків, салатів, страв з риби. Вам буде запропоновано багатий асортимент корисних напоїв - узвари, морси, муси, соки, наповнення яких варіюються в залежності від сезону. Усі страви та напої можна не лише скуштувати безпосередньо в ресторані, але й взяти з собою. Це дуже зручно під час автомандрівок чи далеких переїздів. 

Ми ретельно зберігаємо національні традиції української кухні та доносимо до вас всю глибину смаків і яскравість ароматів ситного світу старовинних рецептів. Але головне, що наші кухарі готові виконати практично будь-яку вашу забаганку. Тому те, що Ви знайдете в нашому великому і смачному  меню - це далеко не все, що ми можемо Вам запропонувати.

Чекаємо на Вас у кафе «Вареники»!

24 км. автобану Київ-Одеса (15 хв. транспортом від м. Виставковий центр «ВДНГ», зупинка с. Іванковичі).

Бронювання столиків за тел.: (068) 789 74 94.

эко-ресторан «батьківська хата»Эко-ресторан «Батьківська хата»
Город: киев
Телефон: (044) 592 15 35, (067) 4013858 -эко ресторан
Сайт: http://batkivskahata.com

07 мая 2013 автор Эко-ресторан «Батьківська хата» | комментариев (0) | просмотров (13)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019