Все статьи из раздела Свадьба | Український ресторан Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Свадьба - вернуться в раздел

Український ресторан

Український ресторан Колись у давні часи на межі Подільської та Київської губерній на межі Поділля та Наддніпрянщини стояла собі корчма! Стояла вона між селом Сичівка та сотенним козацьким містечком Івангород.
На 519 кілометрі траси Львів - Дніпропетровськ , при в'їзді в село Сичівка, на Вас чекає новий український ресторан, спроектований як невеличка Українська хатина. Вишукані страви української та європейської кухні подарують Вам відчуття незабутнього свята а затишний інтер'єр дозволить Вам забути про проблеми великого міста та заглибитись в атмосферу старовинного Українського села. Завітайте до нас та відчуйте справжню українську гостинність від Українського ресторану!
Організація бенкетів, корпоративних вечірок, дитячих свят. Пропонуємо організацію свят(весілля, заручини та інше...) за українськими національними обрядами.Виїздне обслуговування свят. (Кейтерінг) Спеціальні умови для туроператорів.
ВИЇЗДНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ(КЕЙТЕРІНГ)

Поняття кейтерінг - означає виїздний ресторан (виїздне обслуговування). Ми організуємо відчуття справжнього “ресторану” на вашій території. Надати послуги виїздного ресторану ми можемо в будь-якому місці. Це може бути сонячна лісова галявина, ваш будинок, офіс компанії тощо.Хочете відсвяткувати бенкет, фуршет, корпоративне свято, весілля або будьяке свято на своїй території?

Зверніться до нас!
Ваші гості будуть приємно здивовані досконалими смаковими якостями страв і обслуговуванням на найвищому рівні.

8 095 492 20 20
www.uaselo.com

ресторан-музей украинское селоРесторан-музей Украинское село
Город: умань
Телефон: 0953888606
Сайт: www.uaselo.com

05 августа 2009 автор Ресторан-музей Украинское село | комментариев (1) | просмотров (228)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019