Все статьи из раздела Свадьба | Немного о карвинге Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Свадьба - вернуться в раздел

Немного о карвинге

немного о карвинге
Немного о карвинге

Таємниці мистецтва карвінгу з овочів і фруктів довгий час були відомі тільки визнаним майстрам кулінарії, які вміли перетворити  звичайні продукти у  справжні мистецькі шедеври.

Карвінг - це своєрідний вид скульптури, який надасть святковому столу неповторний вигляд і справить незабутнє враження на всіх гостей. Вирізування, мистецтво художнього різьблення по дереву, льоді, фруктах  і овочах - ось, що в перекладі з англійської, означає це слово.
Історія виникнення цього кулінарного мистецтва налічує кілька століть. Вважається, що батьківщиною карвінгу є Стародавній Схід, де кожна господиня вміла красиво прикрасити свій домашній стіл і передавала секрети з покоління в покоління. З часом цим мистецтвом зацікавилися європейські кулінари. Так, карвінг почав поширюватися по всьому світу.

В даний час відомі азіатський і європейський види карвінгу  з овочів і фруктів. Азіатський, що має багатовікові традиції прикрашання страв, відрізняється особливим шиком і різноманіттям. Майстри Сходу творять справжні шедеври: від чарівних птахів до сцен зі східних казок, мереживних скульптурних споруд.Схід-справа тонка! В азіатському карвінгу переважно використовується багато екзотичних фруктів і овочів: манго, гуава, папайя, авокадо. У європейському карвінгу, який тільки почав розвиватися, частіше можна побачити фігури тварин, квіткові композиції, в яких використовуються редиска, морква, буряк, помідори, дайкон, яблука, груші.


В Україні карвінг з фруктів і овочів з'явився порівняно недавно і вже має величезну популярність не тільки серед професійних кулінарів. На сьогоднішній день це доступне для будь-якої господині мистецтво за допомогою якого буденний стіл можна зробити святковим!!!

fruits delight оформлення фуршетних столів львівFruits delight Оформлення фуршетних столів Львів
Город: львов, трускавец, червоноград, николаев, броды
Телефон: 096 27 19 088 - Антоніна

14 марта 2015 автор Fruits delight Оформлення фуршетних столів Львів | комментариев (0) | просмотров (18)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019