Все статьи из раздела Места проведения праздников | Розмір має значення: дивовижний Мегабургер в гастробарі OSOKIR Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Места проведения праздников - вернуться в раздел

Розмір має значення: дивовижний Мегабургер в гастробарі OSOKIR

розмір має значення дивовижний мегабургер в гастробарі osokir
Розмір має значення: дивовижний Мегабургер в гастробарі OSOKIR

Мрія - це заповітне бажання, метою якого є щастя. Заради неї людина може перевернути гори та подолати будь-які перешкоди. Звісно, у кожного своє уявлення найбажанішого, але чи знаєте ви, як виглядає універсальна мрія кожної людини? 
У гастробарі OSOKIR її можна не тільки побачити, але й доторкнутись до неї і навіть спробувати на смак. Наша мрія неймовірно смачна, ситна й дивовижно неосяжних розмірів, а ім'я їй - Мегабургер. Надзвичайно соковита котлета з яловичини, з помідорами, листям салату, солодкою червоною цибулькою й фірмовим соусом BBQ від Шефа – в обіймах неймовірно лагідної булочки! Вихід цього щастя аж цілих 700 г, а ціна - 300 грн; не наїстися таким бургером просто неможливо! Ймовірно, вистачить для всієї родини!)

Окрім цього, в нашому гастробарі ви знайдете найсмачніші та найвідоміші смаколики американської кухні: пікантні крильця та соковиті бургери, найсвіжіші салати та найситніші основні страви, цікаві десерти та найп’янкіші напої! Ми здійснюємо будь-які ваші гастрономічні мрії – а до кінця січня кожного дня з 17:00 на всі страви основного меню та коктейльну карту (окрім води, соків та пива) ще й діє неймовірна знижка – 30%! Не проґавте можливість скуштувати наш зірковий Мегабургер або традиційні та авторські шедеври американської кухні!

Чекаємо на вас!

OSOKIR GastroBar
Дніпровська набережна, 14
☎️ 097 772 6581
https://www.facebook.com/OSOKIR/

Ресторан Диканька

31 января 2018 автор Ресторан Диканька | комментариев (0) | просмотров (2)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019