Все статьи из раздела Места проведения праздников | Запальний марафон з поїдання бургерів у гастробарі OSOKIR Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Места проведения праздников - вернуться в раздел

Запальний марафон з поїдання бургерів у гастробарі OSOKIR

запальний марафон з поїдання бургерів у гастробарі osokir
Запальний марафон з поїдання бургерів у гастробарі OSOKIR У світі все більшої популярності набирає новий і надзвичайно екстремальний вид спорту - марафон з поїдання бургерів. Це унікальне змагання приваблює справжніх поціновувачів американської кухні не тільки своєю азартністю та гастрономічною складовою, але й можливістю весело провести вечір у компанії друзів і однодумців.

8 грудня в гастробарі OSOKIR відбувся шалений марафон зі швидкісного поїдання бургерів – справжнє свято душі й тіла, яке зібрало найазартніших гурманів за одним столом. Наші гості зустрілися в чесному поєдинку, спробувавши на швидкість з'їсти неймовірно величезні бургери. Завдання виявилося не з легких, але учасники успішно та з величезним задоволенням впоралися з ним. Вітаємо переможців, а також дякуємо всім за участь. Саме завдяки вам, дорогі гості, цей вечір виявився надзвичайно веселим і насиченим!

Також, зверніть вашу увагу на фотозвіт з цієї пам'ятної події, відзначайте себе і друзів на фотографіях та обов'язково приходьте до нас на нові марафони - насолоджуватися шедеврами американської кухні й запальною атмосферою!

До нових зустрічей!

OSOKIR GastroBar

Дніпровська набережна, 14

097 772 6581

https://www.facebook.com/OSOKIR/

Ресторан Диканька

31 января 2018 автор Ресторан Диканька | комментариев (0) | просмотров (1)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019