Все статьи из раздела Свадьба | Що нам пропонують дизайнери весільної моди в 2010 році ? Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Свадьба - вернуться в раздел

Що нам пропонують дизайнери весільної моди в 2010 році ?

що нам пропонують дизайнери весільної моди в 2010 році
Що нам пропонують дизайнери весільної моди в 2010 році ? Найважливіша, найвідповідальніша і найскладніша справа для нареченої – вибір весільної сукні. А за цим стоять десятки перевдягань, відвідини не меншої кількості салонів, розгубленість від нескінченних полиць з різноманітними моделями і розпач від необхідності вибору! За місяць такого «шопінгу» навіть найкраща подруга перестає вас розуміти. Хіба це схоже на радісне і безтурботне очікування весілля?
Щоб уникнути таких неприємностей необхідно зробити перший крок: звернутись за допомогою до організатора весілля. Це саме та людина, яка порадить, в який салон весільних суконь неодмінно треба завітати, враховуючи не тільки фінансові можливості нареченої, але ї вимоги нареченої до стилю, моделі, кольору весільної сукні.
Отже, що нам пропонують дизайнери весільної моди у 2010 році?
Все геніальне - просто. Цей вислів найкраще характеризує тенденції весільної моди 2010. Витончена простота сукні, яку підкреслює форма крою та фактура тканини, волани, рюші, різноманітні складки та багатошарові спідниці. Відійшли у минуле яскраве блискотіння стразів, бісеру, паєток.
Бездоганний силует сукні в античному стилі – підвищена лінія талії – підкреслить принадні форми нареченої, а сукня в стилі «русалки» зробить її стрункішою і стрімкішою.
Замість традиційних суконь без бретельок дизайнери пропонують зробити акцент на чарівних плечах нареченої з допомогою однієї бретельки, прикрашеної бантом або квіткою. Це виглядає дуже спокусливо….
Банти можуть прикрашати сукню як на талії, так і на рукавах, а рюші та волани надають ніжності та романтизму. Ці елементи можуть прикрашати навіть фату нареченої.
Щодо кольору весільної сукні - в цьому напрямку відкриваються просто безмежні можливості для фантазії : від сріблясто-сірого до ніжно- синього. Цікаво та елегантно виглядає білосніжна сукня з кольоровим ліфом, стрічкою або рукавичками.
Весільну сукню з фатину можна зустріти хіба що у якомусь музеї. Сьогодні на подіумі розкіш: тафта, атлас, шовк, сатин. Тканин, які вбираюсь сонячне світло і випромінюють його у вечірній святковий час.
На мій погляд ,кожна наречена - це справжній витвір мистецтва, над яким з любов’ю працювали талановиті модельєри, перукарі, візажисти. А все, що зроблено з любов’ю – прекрасне!
Наталія Омельчук, керуючий партнер агенції авторських весіль "Royal Wedding"
www.royalwedding.kiev.ua
068-146-45-98

агентство авторских свадеб royal weddingАгентство авторских свадеб "Royal Wedding"
Город: киев
Телефон: Наталия - 068-146-45-98, Ирина - 068-351-53-27
Сайт: www.royalwedding.kiev.ua

13 июня 2010 автор Агентство авторских свадеб "Royal Wedding" | комментариев (0) | просмотров (199)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019