Все статьи из раздела Флористика, Букеты | Підсолоди життя близькій людині Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Флористика, Букеты - вернуться в раздел

Підсолоди життя близькій людині

підсолоди життя близькій людині
Підсолоди життя близькій людині Солодкий сон, солодкі поцілунки, солодкі звуки... Солодким ми називаємо усе, що приносить нам найбільше задоволення. А ще більше підсолодити життя близької людини можна солодким подарунком.

Погодьтеся, коли перед Вами постає питання: «Що подарувати, аби вразити людину своїм подарунком?», Ви ламаєте собі голову і, врешті-решт. повертаєтеся до стандартного набору – «коробка цукерок і букет квітів». Але цим нікого не вразиш.

Ми пропонуємо Вам оригінальні ідеї – солодкі подарунки – елітні букети, іграшки та інші композиції із солодощів. Кожна з яких індивідуальна і по-своєму неповторна. Враховуються Ваші побажання стосовно форми, розміру, цукерок та інших складових, з яких створюватиметься композиція, аби задовольнити найвимогливіші смаки клієнтів.

Смачні подарункові букети можна вибрати на всі випадки життя. Тим більше, що композиції з солодощів – подарунки з розряду «доречних в будь-якій ситуації». Адже такий подарунок, як шоколадка або коробка цукерок, – ні до чого не зобов'язує і викликає море позитивних емоцій. Шоколадний букет обов'язково надовго запам'ятається!

Солодкі іграшки – це ідеальні подарунки для дітей, але й не тільки для них. Адже у кожному з нас живе маленька ласунка чи ласунчик! Солодкий букет – один з небагатьох подарунків, які можна подарувати «просто так». І в той же час – декоровані квітами та стрічками букети з цукерок розкажуть про Ваші почуття красномовніше за будь-який інший подарунок, стануть найкращим освідченням у коханні дівчині чи хлопцю. Шоколадні композиції здатні зробити романтичним і перетворити на справжнє свято звичайний вечір!

Оригінально оформлені композиції з солодощів – кращий подарунком на дитячий день народження, срібне весілля батьків або ювілей начальника. Так само, смачні святкові букети можна вручити вихователю в дитячому садочку, шкільному вчителеві або партнерові по бізнесу. Безперечно, солодкі подарунки стануть відмінним рішенням, якщо Вам необхідно вибрати подарунки для жінок на 8 березня, а також подарунки для чоловіків на 23 лютого, адже чоловіки люблять солодке не менше, ніж діти. І звичайно, солодкі букети – це кращий подарунок до Нового року.

Солодкі бізнес-букети виручать вас у тому випадку, коли необхідні неабиякі корпоративні подарунки. За Вашим бажанням, можна додати в композицію з цукерок фірмову символіку. Букет, що складається з безлічі цукерок, може бути піднесений як одному співробітнику, так і цілій компанії. Без сумніву, такий «презент» змусить посміхнутися навіть найсуворішого керівника.

Якщо зрівняти звичайний букет з квітів з солодкою композицією, то остання безперечно виграє. По-перше, солодкі букети істотно підвищують Ваші шанси опинитися запрошеним «на чай»! А по-друге, шоколадний букет гарантовано піднімає настрій практично в будь-якій ситуації! Не секрет, що шоколад змушує наш організм виробляти серотонін – «гормон щастя», а також фенілетиламін – синтезується звичайно, коли ми закохані. До речі, шоколад має на людину інші сприятливі дії. Саме тому солодкі букети не тільки красиві, але і корисні.

Ну а хто матиме сумнів, що молодят вітальні букети з цукерок порадують більше, ніж звичайні квіткові композиції, якими рясніє будь-яке весілля. Хіба не так має виглядати справжнє побажання солодкого життя?


Солодкі подарункові букети можуть виступати як самостійний подарунок або служити доповненням до нього. Яскраві та стильні святкові букети з цукерок стануть не тільки справжнім сюрпризом, але і чудовою прикрасою інтер'єру. Солодкі букети чудово прикрасять офіційні прийоми та весілля. Цей варіант – завжди безпрограшний!

До речі, якщо Ви не маєте змоги передати композицію самостійно, ми можемо доставити її у вказане Вами місце й час!


Замовити солодкі композиції можна за телефоном: 098-698-17-60.

солодкий подарунокСолодкий Подарунок
Телефон: 098-698-17-60

09 июня 2011 автор Солодкий Подарунок | комментариев (0) | просмотров (591)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019