Все статьи из раздела Промоушен | Вечір класичної музики від Райффайзен Банк Аваль для всіх бажаючих – 15 липня о 19.00, Київський парк ім. Т.Г. Шевченка Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Промоушен - вернуться в раздел

Вечір класичної музики від Райффайзен Банк Аваль для всіх бажаючих – 15 липня о 19.00, Київський парк ім. Т.Г. Шевченка

вечір класичної музики від райффайзен банк аваль для всіх бажаючих – 15 липня о 19 00 київський парк ім т г шевченка
Вечір класичної музики від Райффайзен Банк Аваль для всіх бажаючих – 15 липня о 19.00, Київський парк ім. Т.Г. Шевченка Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас відвідати вечір класичної музики, який відбудеться 15 липня о 19.00 у київському парку ім. Т.Г.Шевченка. Ініціатором та організатором заходу є Райффайзен Банк Аваль. У програмі вечора - відомі твори світової класики у виконанні музикантів симфонічного оркестру. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Підтримуючи найкращі культурні традиції і розуміючи потреби своїх клієнтів, Райффазен Банк Аваль цим заходом розпочинає серію літніх вечорів у парках найбільших міст України. Про місце та час проведення буде повідомлено додатково.

Головна ідея концертів - залучити людей до світу прекрасного, адже класичне мистецтво викликає просвітлені і добрі почуття, чутливість та чуйність, духовно збагачує та наповнює емоціями.

Запрошуємо Вас доторкнутись до світу прекрасного!

АТ «Райффайзен Банк Аваль», засноване в березні 1992 року, займає лідируючі позиції на банківському ринку України за низкою основних показників. Банк є універсальним і надає клієнтам широкий перелік стандартних та інноваційних послуг через загальнонаціональну мережу відділень. Райффайзен Банк Аваль є частиною Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ).

корица маркетинговые коммуникацииКорица / Маркетинговые коммуникации
Город: киев
Телефон: +38.044.42.59.56.3; info@korica.ua; Офис РА \"Корица\"
Сайт: www.korica.ua

13 июля 2011 автор Корица / Маркетинговые коммуникации | комментариев (0) | просмотров (29)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019