Все статьи из раздела Детские праздники | Полтава та Львів зустрічають чергові «Вечори класики з Райффайзен Банком Аваль» Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Детские праздники - вернуться в раздел

Полтава та Львів зустрічають чергові «Вечори класики з Райффайзен Банком Аваль»

полтава та львів зустрічають чергові «вечори класики з райффайзен банком аваль»
Полтава та Львів зустрічають чергові «Вечори класики з Райффайзен Банком Аваль»

Чергові та вже заключні у цьому сезоні «Вечори класики з Райффайзен Банком Аваль» пройдуть наприкінці цього тижня у Полтаві та Львові.

У п’ятницю, 23 вересня  «Вечір класики з Райффайзен Банком Аваль» розпочнеться  о 17.30 на театральній площі міста, де симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна презентує полтавчанам нову програму під назвою «Історія кохання».

У суботу, 24 вересня, о 18.00 у м. Львові «Вечір класики»  пройде на Площі ринок, де місцеві жителі та гості міста матимуть змогу послухати світові шедеври у  виконанні академічного камерного оркестру «Віртуози Львова».

Зазначимо, що такі заходи – це чудова нагода для дітей та дорослих поринути у світ прекрасного та доторкнутися до безмежного світу музики у теплий осінній день.

Вхід на концерти вільний для всіх бажаючих.

Райффайзен Банк Аваль завершує цими концертами серію вечорів класичної музики у  найбільших містах України. Зазначимо, що насолодитись чарівною музикою просто неба протягом липня – вересня мали змогу жителі та гості Києва, Севастополя, Одеси, Дніпропетровська, Львова та Донецька.

 

корица маркетинговые коммуникацииКорица / Маркетинговые коммуникации
Город: киев
Телефон: +38.044.42.59.56.3; info@korica.ua; Офис РА \"Корица\"
Сайт: www.korica.ua

22 сентября 2011 автор Корица / Маркетинговые коммуникации | комментариев (2) | просмотров (21)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019