Все статьи из раздела Свадьба | Тонкощі розсадки гостей! Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Свадьба - вернуться в раздел

Тонкощі розсадки гостей!

тонкощі розсадки гостей
Тонкощі розсадки гостей!

Європейське весілля - європейський підхід у всьому. Як розсадити гостей і не зіпсувати святкування вигуками: "Галя, я тобі місце зайняла";)

Як розсадити гостей?
Догорогі наші наречені!:) В цьому питанні звичайно ж ми рекомендуємо зробити перед весіллям план розсадки. Це корисно з багатьох причин:
- Гості сидять невеликими компаніями, які легше згуртувати (і які легше обслуговувати офіціантам)
- Запрошені будуть точно сидіти поруч зі знайомими (якщо ви потрудитесь складаючи план розсадки)
- У людей за столом будуть спільні інтереси
- Ті, хто запізнився, матимуть завчасно визначене місце, а не потраплять кудись на кінець столу в компанію невідомих їм бабусечок:)
- Ваше весілля буде більш «європейським»
Мінусів тут немає. Хіба-що витрачений на це час. Але ж це варте вашого часу та зусиль.
При складанні плану розсадки керуйтеся простим правилом: щоб люди мали змогу поспілкуватися між собою. Садіть друзів з друзями, родичів з родичами, неодружених теж за один стіл, людей одного віку або інтересів також можна об’єднати.
Кому віддати схему розсадки та приготовані карточки? Якщо ви замовили координатора – то йому. Якщо ж ваш бюджет цього не передбачає, ви можете попросити адміністрацію в ресторані або ведучих (тамаду). Ми завжди приїздимо завчасно і нас не обтяжить зробити це для наших дорогих клієнтів.
Складаючи схему зробіть її максимально зрозумілою для людини, яка буде займатися розсадкою гостей. Врахуйте параметри святкового залу та розміщення столів, яке ви узгодили з адміністрацією. Не забудьте про кількість місць за кожним столом, реальність має відповідати написаному. Маючи всю цю інформацію намалюйте на папері розташування столів гостей, молодят, за наявності фуршетного столу або столу для подарунків, пронумеруйте столи гостей (можна і місця за столами зазначити, але це вже на ваш розсуд). Після цього на окремому листку напишіть імена гостей до кожного столу.
Якщо виготовленням карточок займаєтесь не ви особисто, уважно перевірте написання імен та прізвищ, щоб уникнути неприємних помилок. Звісно не обов’язково писати саме імена та прізвища, можна називати гостей звичнішими для вас і для них іменами, але написавши «дядя Саша» можна заплутати гостей (особливо, якщо дядечко Олександр у вас не один або людина з таким іменем присутня з обох сторін).
Куди садити маленьких дітей?

Місця для дітей – це найбільш спірне питання яке виникає при складанні плану розсадки. Справа в тому, що не замовивши для них місця поруч з батьками ви ризикуєте залишити без місця дорослих гостей, чиї місця вони швидше за все займуть. Не чекайте, що батьки відразу візьмуть їх на руки. Це дуже рідко трапляється. Кожен ваш гість прийшов до вас на святкування, і хоче відчувати повагу до себе та своєї дитини. Є варіант замовити для дітей окремий стіл:) Якщо кошти та місце в ресторан це дозволяє – це може бути вихід, але також врахуйте, що діти не будуть сидіти за столами стільки ж часу скільки дорослі. Їх максимум вистачить на 30 хв сидячого святкування.
Другим логічним виходом можуть бути додаткові «приставні» місця для дітлашні біля батьків.

http://roma-ilona.com.ua/ua/147-tonkoshhi-rozsadki-gostej.html

ведущие-организаторы праздников roma ilonaВедущие-организаторы праздников Roma&Ilona!
Город: киев
Телефон: 097-768-41-58-Роман; 066-744-29-87 - Ілона;
Сайт: www.roma-ilona.com.ua

12 января 2012 автор Ведущие-организаторы праздников Roma&Ilona! | комментариев (0) | просмотров (45)
отографии
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019