Все статьи из раздела Детские праздники | Розпорядок дня молодят Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Детские праздники - вернуться в раздел

Розпорядок дня молодят

розпорядок дня молодят
Розпорядок дня молодят

Як спланувати найважливіший день в вашому житті та деякі тонкощі ефектовного "продажу" нареченої!:)

Як спланувати розпорядок дня весілля?
Вранці, звичайно ж, наречена та наречений приводять себе до ладу: зачіска, макіяж тощо. Далі іде фото сесія головних героїв цього дня. Коли фотограф вже намилувався в об’єктив на красу наречених, йде викуп. До викупу молодята одне одного не бачать.


За традиціями наречену продає брат, якщо брата немає – то інші родичі. Дружка з подругами керують процесом. На шляху від нареченого до нареченої влаштовують ряд перешкод – завдань, які він має виконати. Це може бути щось на кшталт:
Знайти серед відбитків губної помади поцілунок нареченої, або знайти свою обраницю на дитячих фото, вгадати в якій повітряній кульці серед 5-7 прихована записка з її ім’ям, відповісти на ряд запитань, пов’язаних зі стосунками молодят. За кожну невдалу спробу або невірну відповідь платиться викуп.
Під кінець, перед дверима нареченої ставлять велику миску і кажуть молодому покласти туди те, що наречена зараз найбільше хоче отримати. Випробування триває доти, доки наречений не стане в миску сам
Після численних традицій, описувати які ми не будемо, бо вони відрізняють в різних частинах України, молодята вирушають до церкви або РАГСу.


Щоб полегшити собі завдання «нічого не забути», складіть список необхідних для цього речей та віддайте дружці. Вона буде відповідальна за те, щоб все це приїхало з вами у повному необхідному складі.
Зазвичай після розпису або вінчання молодята вирушають на прогулянку. Та мій досвід ( це моя суб’єктивна думка) порадить вам поміняти ці дві частини вашого найважливішого свята місцями: після викупу та благословінь поїхати фотографуватися, а потім вирушити до РАГСу або церкви. Чому так? Тому що далеко не всі гості, які відвідають розпис/вінчання, захочуть поїхати з вами на прогулянку. А куди дітися цим людям протягом 2 годин вашого катання?
У випадку розпорядку дня «викуп-прогулянка-церква/РАГС-ресторан», все відбувається за принципом «с корабля на бал». Гості відразу після урочистої частини разом з вами їдуть до ресторану на святкування, а не блукають десь по місту.
Але це – чисто моя суб’єктивна думка. Весілля ВАШЕ і воно має пройти так, як цього хочете ВИ!

http://roma-ilona.com.ua/ua/148-rozporyadok-dnya-molodyat.html

ведущие-организаторы праздников roma ilonaВедущие-организаторы праздников Roma&Ilona!
Город: киев
Телефон: 097-768-41-58-Роман; 066-744-29-87 - Ілона;
Сайт: www.roma-ilona.com.ua

12 января 2012 автор Ведущие-организаторы праздников Roma&Ilona! | комментариев (0) | просмотров (92)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019