Все статьи из раздела Детские праздники | детские праздники Украина Россия Беларусь
Вход для партнеров
Email:
Пароль:
Вход Регистрация
Детские праздники - вернуться в раздел

детские праздники

детские праздники

Усі батьки хочуть, щоб життя їх дітей склалася щасливо. Але ж саме світлі спогади дитинства допоможуть людині в скрутну хвилину. Щасливе дитинство дає людині почуття захищеності на все життя. Тобто, чим більше радісних хвилин перших років життя залишиться в пам'яті людини, тим впевненіше вона буде почувати себе в дорослому житті.

Накопичити необхідний запас добрих спогадів, назавжди зберегти незабутнє відчуття абсолютного щастя допоможуть дитячі свята - клоуни, казкові герої, ляльковий театр,  що зустрічають дітей, ексклюзивні декорації, правильно підібраний сценарій.

 Свято для дітей передбачає їх вільне спілкування. Проте зі свого досвіду багато батьків знають, що малюки ще не вміють цього робити самостійно. Така здатність (і потреба!) У них тільки розвивається, і буде це відбуватися аж до підліткового віку. Тому для дітей до 14 років, які складають святкову програму (продумати сценарій, правильно підібрати ведучих, для маленьких вибрати казкових героїв) в ході якої, в іграх і конкурсах, і відбуватиметься спілкування дітей.

 Усі дитячі сценарії, що використовуються нами, написані з урахуванням педагогічних, психологічних та вікових вимог. Ми враховуємо всі побажання батьків!

 Сценарій адаптується під кожен конкретний випадок за такими критеріями: вік і стать іменинника, кількість і вік гостей, особливості темпераменту та інтересів дитини.

Шум, гам, розкидані іграшки і зрушені з місця меблі .. Багато батьків знають саме про такі наслідки дитячого свята. Але наслідки можуть бути куди більш корисними і менш руйнівними: світяться від щастя очі малюків, гарний настрій, море спогадів, нові знання та вміння, набуті в грі, і головне - віра в чудеса.

Ми готові подарувати вашій дитині веселу казку або захоплюючу пригоду.

У ВАШОЇ ДИТИНИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ? Ви хочете подарувати йому справжнє свято? Відправити в казку? Зробити мрію дійсністю?

Зверніться до нас - ми з радістю Вам допоможемо. Адже кращий подарунок - це свято. Він ніколи не забудеться і Ваша дитина залишиться щасливою надовго.

День народження малюка - це свято, що несе ні з чим незрівнянну радість. Як відзначити цю подію, щоб іменинник відчував себе особливо щасливим? Як зробити, щоб кожен день народження дитини не був схожий на інші, навіть якщо дитина зберігає про них найкращі спогади?

 Малечу чекають безліч оригінальних конкурсів та забав, фокусів, запальних танців.

Ви зможете вибрати будь-яку програму (весела клоунада, острів скарбів, витівки Баби Яги, пустотливий Карлсон, Вінні пух і всі, всі, всі, День народження з принцесою тощо), а ми зробимо все найкращим чином, адже усмішка дітей-це головна нагорода.

Оформлення будь-якого свята - завдання непросте, і дитяче свято тут не виняток.

 Варіантів декорування приміщення для дитячого свята безліч.

Для будь-якої дитини свято асоціюється з двома основними речами - подарунки і прикраси (чи це Новий рік чи власний день народження).

Свято без повітряних кульок,гірлянд, іграшок, солодощів - не свято!

      Ми стараємося  організувати дитячі свята так, щоб кожна дитина отримала максимальний заряд позитивної енергії і відмінно провела час.    

 

святкова агенція персеверансСвяткова агенція Персеверанс
Город: борисполь
Телефон: (097)567-65-11, (067)941-43-33

07 марта 2012 автор Святкова агенція Персеверанс | комментариев (0) | просмотров (116)
Поделиться: поделиться ВКонтакте поделиться мой мир поделиться i.ua поделиться twitter поделиться facebook поделиться google buzz поделиться livejournal
омментарии
Объявления из раздела
Какой сегодня праздник
Установите календарь на свой сайт
Как создать сайт?
www.megastock.ru Здесь находится аттестат нашего WM идентификатора 219602166412 www.interkassa.com
© Copyright 2008-2019